Kingbright 7-segmentni prikaz crvena, zelena 2 V, 2.2 V SBA23-11EGWA
- Kataloški br:
- 2888917 - 62
- Oznaka:
- SBA23-11EGWA
- Kataloški br:
- 2888917 - 62
- Oznaka:
- SBA23-11EGWA
Kingbright 7-segmentni prikaz crvena, zelena 2 V, 2.2 V SBA23-11EGWA
50.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
50.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 7-segmentni prikaz |
| Vrsta | SBA23-11EGWA |
| Napon U(F) | 2 V2.2 V |
| Struja I(F) | 30 mA25 mA |
| Boja | crvena zelena |
| Širina | 12 mm |
| Visina | 70 mm |
| Intenzitet svjetla I(V) | 18 mcd |
| dim. | (D x Š x V) 48 x 12 x 70 mm |
| Dužina | 48 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Izvedba | radijalno ožičen |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Right hand decimal point
- Connections run along the top and bottom of the display simplifying wiring in multidigit applications
- White diffused segments on a grey background
- Common anode
- Kingbright type SBA23-11EGWA
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





