Klavijature JK-805 renkforce uklj. strujni adapter
- Kataloški br:
- 1398131 - 62
- Oznaka:
- JK-805
- EAN:
- 4016139041629
- Kataloški br:
- 1398131 - 62
- Oznaka:
- JK-805
- EAN:
- 4016139041629
Klavijature JK-805 renkforce uklj. strujni adapter
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | Srebrna |
| Broj zvučnih boja | 100 |
| Brojevi tipka | 61 |
| Dimenzija proizvoda, dubina | 965 mm |
| Dimenzija proizvoda, visina | 120 mm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 366 mm |
| Određene značajke instrumenata s tipkama | Uključuje napajanje |
| Ritmovi | 100 |
| Težina | 4.3 kg |
| Tip instrumenata s tipkama (kategorizacija) | Tipkovnica |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Klavijature JK-805 renkforce uklj. strujni adapter
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





