KOPOS PPS1 L30_GZM podrška nosač za kabelski kanal (Š x V x D) 250 x 50 x 100 mm 1 kom. crna
- Kataloški br:
- 3476362 - 62
- Oznaka:
- PPS1 L30_GZM
- EAN:
- 8595568941169
- Kataloški br:
- 3476362 - 62
- Oznaka:
- PPS1 L30_GZM
- EAN:
- 8595568941169
KOPOS PPS1 L30_GZM podrška nosač za kabelski kanal (Š x V x D) 250 x 50 x 100 mm 1 kom. crna
42.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
42.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izrađeno od SBR gumenog granulata otpornog na UV zračenje
- Na donjoj strani nosača aluminijska folija s protukliznim premazom
- Služi kao izolacijski sloj za izravan kontakt s PVC krovnim materijalom
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | podrška |
| Komponenta | nosač za kabelski kanal |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 250 x 50 x 100 mm |
| Širina | 250 mm |
| Visina | 50 mm |
| Dubina | 100 mm |
Opis
Opis
Nosač je izrađen od UV-otpornih SBR gumenih granula - Na donjoj strani nosača nalazi se aluminijska folija s protukliznim premazom, koja služi kao izolacijski sloj za izravan kontakt s PVC krovnim materijalom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Nosači se koriste za pričvršćivanje kabelskih polica na ravne krovove
- Metalna šina s Magnelis premazom omogućuje vrlo brzo pričvršćivanje kabelske police samoreznim vijcima, npr. STP 4.2X25 TX
- Pričvršćivanje kabelske police u jednom koraku
- SBR gumeni granulat 1-3 mm
- Metalna šina s Magnelis® premazom
- Matica – čelik bez elektrolitičkog premaza s mikropahuljicama cinka.
Opseg isporuke
- 1 komad.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





