Kopp 141916019 produžni kabel za osobnu zaštitu PRCD-S 230 V crna IP44
- Kataloški br:
- 3437770 - 62
- Oznaka:
- 141916019
- EAN:
- 4008224372251
- Kataloški br:
- 3437770 - 62
- Oznaka:
- 141916019
- EAN:
- 4008224372251
Kopp 141916019 produžni kabel za osobnu zaštitu PRCD-S 230 V crna IP44
875.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
875.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | produžni kabel za osobnu zaštitu |
| Izvedba utikača | kutni |
| Nazivni napon | 230 V |
| Opteretivost (maks.) | 16 A |
| Boja | crna |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Nazivna diferencijalna struja | 0.03 A |
| Vrsta | PRCD-S |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





