Koračni motor Trinamic, 30-0164,PD86-3-1180-TMCL
- Kataloški br:
- 192521 - 62
- Oznaka:
- 30-0289
- EAN:
- 4016138797787
- Kataloški br:
- 192521 - 62
- Oznaka:
- 30-0289
- EAN:
- 4016138797787
Koračni motor Trinamic, 30-0164,PD86-3-1180-TMCL
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| ATT.KAT.STEPPER_MOTOR_TYPE | Koračni motor s upravljanjem |
| Duljina motora | 96 mm |
| Nazivni napon | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Pogonski napon | 10 - 30 V/DC |
| Proizvođač-br. dijela | 30-0289 |
| Promjer osovine | 12.7 mm |
| Protokol | - |
| Sučelja (uređaji) | USB, RS-232, RS-485, CANopen |
| Tip (tip proizvođača) | PD86-3-1180-TMCL |
| Zadržajni moment | 7 Nm |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Koračni motor Trinamic, 30-0164,PD86-3-1180-TMCL
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





