Kress 180 APP 2,1 SDS-Plus akumulatorska čekić bušilica 18 V 2.1 Ah Li-Ion uklj. 2. akumulatora, uklj. kovčeg
- Kataloški br:
- 1423525 - 62
- Oznaka:
- 12060602
- EAN:
- 4000649073010
- Kataloški br:
- 1423525 - 62
- Oznaka:
- 12060602
- EAN:
- 4000649073010
Kress 180 APP 2,1 SDS-Plus akumulatorska čekić bušilica 18 V 2.1 Ah Li-Ion uklj. 2. akumulatora, uklj. kovčeg
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Broj udaraca maks. | 5790 /min |
| Broj uključenih baterija | 2 |
| Dimenzija proizvoda, visina | 240 mm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 86 mm |
| Dimenzije proizvoda, dužina | 294 mm |
| Držač alata | SDS-Plus |
| Funkcije (električni alati) | Zaustavljanje udaraca |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 2.1 Ah |
| Napon | 18 V |
| Određene značajke električnog alata | Uklj. 2 akumulatora, Uklj. kofer |
| Tehnologija baterija i akumulatora | LiIon |
| Težina | 2.2 kg |
| Težina, napomena | Akumulator uključen |
| Tip bušilica (kategorizacija) | Akumulatorski čekić za rušenje |
| Udarna energija maks. | 1.8 J |
| Vrsta prijenosa (LOV) | 1 brzina |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Kress 180 APP 2,1 SDS-Plus akumulatorska čekić bušilica 18 V 2.1 Ah Li-Ion uklj. 2. akumulatora, uklj. kovčeg
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





