KS Tools 150.1669 sigurnosna krokodilska stezaljka utični priključak 4 mm crvena
- Kataloški br:
- 2736747 - 62
- Oznaka:
- 1501669
- EAN:
- 4042146232927
- Kataloški br:
- 2736747 - 62
- Oznaka:
- 1501669
- EAN:
- 4042146232927
KS Tools 150.1669 sigurnosna krokodilska stezaljka utični priključak 4 mm crvena
240.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
240.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 4 mm
- crvena
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | crvena |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| Dužina | 170 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| Priključak | utični priključak 4 mm |
| Tip | 150.1669 |
| Nazivna struja | 10 A |
| Nazivni napon | 24 V |
| Raspon stezanja-Ø | 4 mm |
| Težina | 30 g |
| Vrsta proizvoda | sigurnosna krokodilska stezaljka |
Opis
Opis
• izolirani
• univerzalno primjenjiv
• Omogućuje izvođenje mjerenja na linijama bez potrebe za ogoljavanjem veze na točki koja se mjeri
• za probijanje kabela promjera do 4,0 mm
• s 4,0 mm ulaznom utičnicom
• Primjenjivo do maksimalno 24V (10A)
• Ukupna duljina 170,0 mm
Ovaj tekst je mašinski preveden.
• univerzalno primjenjiv
• Omogućuje izvođenje mjerenja na linijama bez potrebe za ogoljavanjem veze na točki koja se mjeri
• za probijanje kabela promjera do 4,0 mm
• s 4,0 mm ulaznom utičnicom
• Primjenjivo do maksimalno 24V (10A)
• Ukupna duljina 170,0 mm
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





