KS Tools 150.3225 mjerač vlage materiala Raspon mjerenja vlage (raspon) 85 % (max.)
- Kataloški br:
- 3206574 - 62
- Oznaka:
- 1503225
- EAN:
- 4042146764060
- Kataloški br:
- 3206574 - 62
- Oznaka:
- 1503225
- EAN:
- 4042146764060
KS Tools 150.3225 mjerač vlage materiala Raspon mjerenja vlage (raspon) 85 % (max.)
150.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Prikladno za
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerač vlage materiala |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| dim. | (D x Š x V) 85 x 46 x 16 mm |
| Težina | 41 g |
| Prikaz (detalji) | digitalni |
| Mjerno područje vlage (maKS.) | 85 % |
| Širina | 46 mm |
| Visina | 16 mm |
| Dužina | 85 mm |
Opis
Opis
• za brzu i preciznu provjeru sadržaja vlage
• moguće precizno mjerenje radnog vrelišta
• Posebno pogodan za primjenu u industrijskom i građevinskom sektoru
• LCD zaslon koji se lako čita
• funkcija automatskog isključivanja
• Uključuje 4 LR44 1,5V baterije
• Stabilno plastično kućište
Područja primjene: drvo, karton, građevinski materijali itd.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
• moguće precizno mjerenje radnog vrelišta
• Posebno pogodan za primjenu u industrijskom i građevinskom sektoru
• LCD zaslon koji se lako čita
• funkcija automatskog isključivanja
• Uključuje 4 LR44 1,5V baterije
• Stabilno plastično kućište
Područja primjene: drvo, karton, građevinski materijali itd.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





