KS Tools 150.4345 1504345 LED radno svjetlo pogon na punjivu bateriju 400 lm
- Kataloški br:
- 2737617 - 62
- Oznaka:
- 1504345
- EAN:
- 4042146674086
- Kataloški br:
- 2737617 - 62
- Oznaka:
- 1504345
- EAN:
- 4042146674086
KS Tools 150.4345 1504345 LED radno svjetlo pogon na punjivu bateriju 400 lm
255.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
255.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Ø) 45 mm |
| Vrsta proizvoda | radno svjetlo |
| Vrsta | LED |
| Težina | 390 g |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 2.2 Ah |
| Vrijeme punjenja | 5 h |
| Svjetlosni tok | 400 lm |
| Promjer | 45 mm |
| Razred zaštite | IP20 |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
Opis
Opis
• idealan za rad neovisan o električnoj mreži
• 6 W LED + LED glavno svjetlo
• Svjetlosni tok od 400 lumena
• fleksibilna osovina
• Okretna kuka za vješanje
• magnetski
• s kontrolnom LED diodom za kontrolu pražnjenja
• uključujući automatski promjenjivu stanicu za punjenje
• otporan na prskanje prema IP20
• otporan na udarce
• Vrijeme punjenja 4-5 sati
• Vrijeme gorenja 4 sata
• Kućište od robusne ABS plastike
• Kućište presvučeno visokokvalitetnom gumom
Ovaj tekst je mašinski preveden.
• 6 W LED + LED glavno svjetlo
• Svjetlosni tok od 400 lumena
• fleksibilna osovina
• Okretna kuka za vješanje
• magnetski
• s kontrolnom LED diodom za kontrolu pražnjenja
• uključujući automatski promjenjivu stanicu za punjenje
• otporan na prskanje prema IP20
• otporan na udarce
• Vrijeme punjenja 4-5 sati
• Vrijeme gorenja 4 sata
• Kućište od robusne ABS plastike
• Kućište presvučeno visokokvalitetnom gumom
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





