KS Tools 150.4500 inspekcijsko svjetlo za radionicu pogon na punjivu bateriju 10 W 500 lm
- Kataloški br:
- 2737619 - 62
- Oznaka:
- 1504500
- EAN:
- 4042146877265
- Kataloški br:
- 2737619 - 62
- Oznaka:
- 1504500
- EAN:
- 4042146877265
KS Tools 150.4500 inspekcijsko svjetlo za radionicu pogon na punjivu bateriju 10 W 500 lm
135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 156 x 69 x 31 mm |
| Vrsta proizvoda | inspekcijsko svjetlo za radionicu |
| LED | 1 |
| Težina | 250 g |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 2400 mAh |
| Vrijeme punjenja | 2 h |
| Snaga | 10 W |
| Svjetlosni tok | 500 lm |
| Širina | 69 mm |
| Visina | 31 mm |
| Dužina | 156 mm |
| Razred zaštite | IP65 |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
Opis
Opis
• idealan za rad neovisan o električnoj mreži
• 10 W COB LED + 1 x 5 W LED glavno svjetlo
• mogućnost kontinuiranog prigušivanja
• s Bluetooth zvučnikom i mikrofonom
• s funkcijom USB power bank (učitavanje vanjskih uređaja)
• sa zaslonom koji prikazuje lumene i stanje napunjenosti
• 270° sklopivi, magnetski stalak
• izravno punjenje na lampu
• uključujući USB-C kabel za punjenje
• Otporan na prskanje prema IP65
• apsolutno otporan na udarce
• Vrijeme punjenja 2 sata
• Vrijeme gorenja 3 sata
• Kućište od polikarbonata otpornog na udarce
• Kućište presvučeno visokokvalitetnom gumom
Ovaj tekst je mašinski preveden.
• 10 W COB LED + 1 x 5 W LED glavno svjetlo
• mogućnost kontinuiranog prigušivanja
• s Bluetooth zvučnikom i mikrofonom
• s funkcijom USB power bank (učitavanje vanjskih uređaja)
• sa zaslonom koji prikazuje lumene i stanje napunjenosti
• 270° sklopivi, magnetski stalak
• izravno punjenje na lampu
• uključujući USB-C kabel za punjenje
• Otporan na prskanje prema IP65
• apsolutno otporan na udarce
• Vrijeme punjenja 2 sata
• Vrijeme gorenja 3 sata
• Kućište od polikarbonata otpornog na udarce
• Kućište presvučeno visokokvalitetnom gumom
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





