KS Tools 1560238
- Kataloški br:
- 2701760 - 62
- Oznaka:
- 1560238
- EAN:
- 4042146842973
- Kataloški br:
- 2701760 - 62
- Oznaka:
- 1560238
- EAN:
- 4042146842973
KS Tools 1560238
35.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
35.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | izbijač |
| dim. | (Ø x D) 4 mm x 185 mm |
| Dužina | 185 mm |
| Težina | 112 g |
| Sadržaj | 1 St. |
| Materijal | krom-molibden čelik |
| Promjer | 4 mm |
| Osovina-Ø | 10 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





