KS Tools 514.1111 514.1111 1/4" magnetski brzi izmjenjivi držač bitova, 305 mm 305 mm 1/4"
- Kataloški br:
- 2688419 - 62
- Oznaka:
- 5141111
- EAN:
- 4042146032084
- Kataloški br:
- 2688419 - 62
- Oznaka:
- 5141111
- EAN:
- 4042146032084
KS Tools 514.1111 514.1111 1/4" magnetski brzi izmjenjivi držač bitova, 305 mm 305 mm 1/4"
77.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
77.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | držač za bit s brzom izmjenom |
| Pogon | 1/4" |
| Dužina | 305 mm |
| Posebne značajke | magnetni |
| Težina | 250 g |
| Sadržaj | 1 St. |
| Materijal | S2 čelik |
| Visina | 15 mm |
Opis
Opis
magnetski
s funkcijom brze izmjene i zaključavanjem
za 1/4" bitove s vanjskim šesterokutnim pogonom prema DIN 3126 / ISO 1173 - C 6.3
za ručni rad, električni odvijači i bušilice
idealan za vijčane spojeve u trgovini i industriji
Specijalni alatni čelik
Ovaj tekst je mašinski preveden.
s funkcijom brze izmjene i zaključavanjem
za 1/4" bitove s vanjskim šesterokutnim pogonom prema DIN 3126 / ISO 1173 - C 6.3
za ručni rad, električni odvijači i bušilice
idealan za vijčane spojeve u trgovini i industriji
Specijalni alatni čelik
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





