KS Tools 514.1113 514.1113 1/4" Auto-Slimlock brzi izmjenjivi držač bitova, 65 mm 68 mm 1/4"
- Kataloški br:
- 2688421 - 62
- Oznaka:
- 5141113
- EAN:
- 4042146222355
- Kataloški br:
- 2688421 - 62
- Oznaka:
- 5141113
- EAN:
- 4042146222355
KS Tools 514.1113 514.1113 1/4" Auto-Slimlock brzi izmjenjivi držač bitova, 65 mm 68 mm 1/4"
29.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
29.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | držač za bit s brzom izmjenom |
| Pogon | 1/4" |
| Dužina | 68 mm |
| Posebne značajke | magnetni |
| Težina | 30 g |
| Sadržaj | 1 St. |
| Materijal | S2 čelik |
| Visina | 11.5 mm |
Opis
Opis
Izuzetno tanak dizajn - idealan za uske prostore
magnetski
s funkcijom brze izmjene i zaključavanjem
za 1/4" bitove s vanjskim šesterokutnim pogonom prema DIN 3126 / ISO 1173 - C 6.3
za ručni rad, električni odvijači i bušilice
idealan za vijčane spojeve u trgovini i industriji
Specijalni alatni čelik
Ovaj tekst je mašinski preveden.
magnetski
s funkcijom brze izmjene i zaključavanjem
za 1/4" bitove s vanjskim šesterokutnim pogonom prema DIN 3126 / ISO 1173 - C 6.3
za ručni rad, električni odvijači i bušilice
idealan za vijčane spojeve u trgovini i industriji
Specijalni alatni čelik
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





