KS Tools 514.1130 514.1130 1/4" magnetni SDS držač bitova, 75 mm 75 mm 1/4"
- Kataloški br:
- 2688425 - 62
- Oznaka:
- 5141130
- EAN:
- 4042146124031
- Kataloški br:
- 2688425 - 62
- Oznaka:
- 5141130
- EAN:
- 4042146124031
KS Tools 514.1130 514.1130 1/4" magnetni SDS držač bitova, 75 mm 75 mm 1/4"
29.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
29.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | držač za bit |
| Pogon | 1/4" |
| Dužina | 75 mm |
| Posebne značajke | magnetni |
| Težina | 35 g |
| Sadržaj | 1 St. |
| Materijal | S2 čelik |
| Visina | 11 mm |
Opis
Opis
sa SDS snimkom
magnetski
za 1/4" bitove s vanjskim šesterokutnim pogonom prema DIN 3126 / ISO 1173 - C 6.3
idealan za vijčane spojeve u trgovini i industriji
za stezanje u električne odvijače i bušilice sa SDS držačem
Specijalni alatni čelik
Ovaj tekst je mašinski preveden.
magnetski
za 1/4" bitove s vanjskim šesterokutnim pogonom prema DIN 3126 / ISO 1173 - C 6.3
idealan za vijčane spojeve u trgovini i industriji
za stezanje u električne odvijače i bušilice sa SDS držačem
Specijalni alatni čelik
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





