KS Tools 515.3550 515.3550 akumulatorska brusilica 10.8 V Broj uključenih baterija 1 2.0 Ah Li-Ion
- Kataloški br:
- 2744830 - 62
- Oznaka:
- 5153550
- EAN:
- 4042146333532
- Kataloški br:
- 2744830 - 62
- Oznaka:
- 5153550
- EAN:
- 4042146333532
KS Tools 515.3550 515.3550 akumulatorska brusilica 10.8 V Broj uključenih baterija 1 2.0 Ah Li-Ion
1,045.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,045.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 10.8 V/2.0 Ah;Li-Ion-Akumulator
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorska brusilica |
| Napon | 10.8 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 2.0 Ah |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Broj uključenih baterija | 1 |
| Težina | 2200 g |
| Visina | 185 mm |
| Dužina | 130 mm |
Opis
Opis
mala težina
praktično i ergonomsko 2-komponentno kućište
za snažno brušenje i poliranje na malim površinama
Zamjenjive ugljene četkice
Litij-ionska baterija visokih performansi
dulji vijek trajanja zbog veće nosivosti
Funkcija brzog punjenja (1 sat)
automatski promjenjiva stanica za punjenje
Plastično kućište otporno na udarce
u čvrstoj plastičnoj kutiji
Ovaj tekst je mašinski preveden.
praktično i ergonomsko 2-komponentno kućište
za snažno brušenje i poliranje na malim površinama
Zamjenjive ugljene četkice
Litij-ionska baterija visokih performansi
dulji vijek trajanja zbog veće nosivosti
Funkcija brzog punjenja (1 sat)
automatski promjenjiva stanica za punjenje
Plastično kućište otporno na udarce
u čvrstoj plastičnoj kutiji
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





