KS Tools 865.0009 Sustav produžnih stražnjih zidova za radne stolove, s ormarićem (Š x V x D) 1200 x 710 x 200 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3206839 - 62
- Oznaka:
- 8650009
- EAN:
- 4042146197035
- Kataloški br:
- 3206839 - 62
- Oznaka:
- 8650009
- EAN:
- 4042146197035
KS Tools 865.0009 Sustav produžnih stražnjih zidova za radne stolove, s ormarićem (Š x V x D) 1200 x 710 x 200 mm 1 kom.
2,055.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,055.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | perforirana stijenka |
| Boja | crna crvena |
| Materijal | čelični lim |
| dim. | (Š x V x D) 1200 x 710 x 200 mm |
| Težina | 38000 g |
| Širina | 1200 mm |
| Visina | 710 mm |
| Dubina | 200 mm |
Opis
Opis
• 2 x motke
• 1 x perforirana stijenka
• 1 x sustav visokih ormara, na zaključavanje
• za držanje dodatnih alata
• Čisti nastavak alata
• Konstrukcija od čeličnog lima
Ovaj tekst je mašinski preveden.
• 1 x perforirana stijenka
• 1 x sustav visokih ormara, na zaključavanje
• za držanje dodatnih alata
• Čisti nastavak alata
• Konstrukcija od čeličnog lima
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





