Kuhinjski stroj KM 3647 Clatronic 1000 W titanij
- Kataloški br:
- 1498172 - 62
- Oznaka:
- 263783
- EAN:
- 4006160637830
- Kataloški br:
- 1498172 - 62
- Oznaka:
- 263783
- EAN:
- 4006160637830
Kuhinjski stroj KM 3647 Clatronic 1000 W titanij
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | Titanova |
| Broj stupnjeva uključivanja | 8 |
| Dimenzija proizvoda, visina | 309 mm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 356 mm |
| Dimenzije proizvoda, dužina | 275 mm |
| Kapacitet | 5 l |
| Materijal (LOV) | Lijevani aluminij |
| Materijal (kontejner) | Nehrđajući čelik |
| Određene značajke kuhinjskih aparata | Nastavak za izradu pjene |
| Težina | 3.85 kg |
| Vrsta kuhinjskih aparata (kategorizacija) | Kuhinjski aparat |
Opis
Opis
Opseg isporuke
Kuhinjski stroj KM 3647 Clatronic 1000 W titanij
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





