Kunzer okretna stolica za rad crna/narančasta 7RBS03 kom.
- Kataloški br:
- 2898857 - 62
- Oznaka:
- 7RBS03
- EAN:
- 4260625444030
- Kataloški br:
- 2898857 - 62
- Oznaka:
- 7RBS03
- EAN:
- 4260625444030
Kunzer okretna stolica za rad crna/narančasta 7RBS03 kom.
1,165.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,165.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Crna šasija
- najlonski kotači
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | okretna stolica za rad |
| Boja | crna/narančasta |
| maks. težina korisnika | 150 kg |
| Naslon za ruku podesiv | podesiv naslon za ruku |
| Boja naslona za ruku | crna |
| Boja naslona za leđa | crna |
| Boja površine za sjedenje | crna/narančasta |
| Boja križnih nogu stolca | crna |
| Oblik stalka | 5 zvijezda podnožje |
| Težina | 19.66 kg |
| Sadržaj | 1 St. |
| Način montaže kod isporuke | rastavljeno |
| Širina | 705 mm |
| Visina | 1340 mm |
| Dubina | 670 mm |
| Kotačići | da |
| maks. visina sjedenja | 52 cm |
| min. visina sjedenja | 42 cm |
Opis
Opis
Privlačan za ured, izložbu i čekaonicu. Sportsko sjedalo za radnim stolom ili igraćom konzolom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Crna s narančastim kontrastnim šavovima
- 3D nasloni za ruke: podesivi po širini i visini
- Nasloni za ruke su podesivi po dubini
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





