Kunzer PL-3 PL-3 reflektor 2000 lm
- Kataloški br:
- 3385344 - 62
- Oznaka:
- PL-3
- EAN:
- 4260625444726
- Kataloški br:
- 3385344 - 62
- Oznaka:
- PL-3
- EAN:
- 4260625444726
Kunzer PL-3 PL-3 reflektor 2000 lm
235.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Reflektor s 3 sklopive, okretne i podesive lopatice u bilo kojem smjeru.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 205 x 75 x 75 mm |
| Vrsta proizvoda | reflektor |
| Određene značajke radnih svjetiljki | kuka za vješanje uklj. akumulator sklopivo magnetsko pričvršćivanje magnetsko podnožje moguća montaža na tronožac |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Pogonski napon | 3.7 V |
| Boja | crna siva |
| Temperatura boje - tip | 6500 K |
| Težina | 800 g |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 4000 mAh |
| Vrijeme punjenja | 4 h |
| Svjetlosni tok | 2000 lm |
| Širina | 75 mm |
| Visina | 75 mm |
| Dužina | 205 mm |
| Razred zaštite | IP54 |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
Opis
Opis
Reflektor s 3 sklopive, okretne i podesive lopatice u bilo kojem smjeru.
Može se koristiti i zajedno sa stativom PL-S12.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Može se koristiti i zajedno sa stativom PL-S12.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- USB strujni kabel
- Adapter za stativ PL-S12
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





