LAN mrežna kamera AVM302 AVTech 1280 x 1024 piksela 3.8 mm
- Kataloški br:
- 754477 - 62
- Oznaka:
- AVM302
- EAN:
- 4717677471847
- Kataloški br:
- 754477 - 62
- Oznaka:
- AVM302
- EAN:
- 4717677471847
LAN mrežna kamera AVM302 AVTech 1280 x 1024 piksela 3.8 mm
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 1,3 Megapixel
- PIR senzor
- ONVIF
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Dimenzija proizvoda, dubina | 41 mm |
| Dimenzija proizvoda, visina | 95 mm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 59 mm |
| Dimenzije proizvoda, napomena | Bez nositelja |
| Horizontalni kut gledanja | 62.7 ° |
| Kompatibilnost sa aplikacijama | Da |
| Mjesto upotrebe | Unutrašnja |
| Način prijenosa | LAN |
| Osjetljivost na svjetlo (bez IR) | 0.1 lx |
| Rezolucija (maks.) | 1280 X 1024 piknjica |
| Tip senzora (sigurnosna tehnologija) | CMOS |
| Veličina senzora | 6.35 mm (1/4") |
| Vrsta kamere | Kompaktna kamera |
| Vrsta nadzornih kamera (kategorizacija) | IP kamera |
| Žarišna duljina (LOV) | 3.8 mm |
Opis
Opis
Opseg isporuke
LAN mrežna kamera AVM302 AVTech 1280 x 1024 piksela 3.8 mm
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





