LAPP 0045234/500 vod za vučni lanac 500 m
- Kataloški br:
- 3388477 - 62
- Oznaka:
- 0045234/500
- EAN:
- 4044774666433
- Kataloški br:
- 3388477 - 62
- Oznaka:
- 0045234/500
- EAN:
- 4044774666433
LAPP 0045234/500 vod za vučni lanac 500 m
1 %
148,225.00 KM149,550.00 KM
Štedite 1,325.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
148,225.00 KM149,550.00 KM
Štedite 1,325.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vod za vučni lanac |
| Vanjski Ø | 36.1 mm |
| Sadržaj | 500 m |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Proizvođač-br. dijela | 0045234/500 |
| Tip | ÖLFLEX® CRANE PUR 4G50 |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CRANE PUR 4G50 pokretna linija; 6000 N; U 0 /U: 0,6/1 kV; PUR; Identifikacija žice: boje; S orguljama za nošenje; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





