LAPP 1133608/500 priključni vod 500 m
- Kataloški br:
- 3363598 - 62
- Oznaka:
- 1133608/500
- EAN:
- 4056155299888
- Kataloški br:
- 3363598 - 62
- Oznaka:
- 1133608/500
- EAN:
- 4056155299888
LAPP 1133608/500 priključni vod 500 m
1 %
89,685.00 KM90,635.00 KM
Štedite 950.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
89,685.00 KM90,635.00 KM
Štedite 950.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Vanjski Ø | 32.8 mm |
| Sadržaj | 500 m |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1133608/500 |
| Tip | ÖLFLEX® SERVO 2XSLCY-JB 4G50 |
| Material core insulation | Other |
| Nominal voltage U | 1 kV |
| Colour outer sheath | Black |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-90 °C |
| Number of main cores | 4 |
| Nominal cross section main conductors | 50 mm² |
| Identification main cores | Colour |
| Nominal voltage U0 | 0.6 kV |
| Outer diameter approximate | 32.8 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| AWG size main conductors | Other |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 492.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 131.2 mm |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
ÖLFLEX® SERVO 2XSLCY-JB 4G50 priključni kabel za motor; 4G50; U 0 /U: 0,6/1 kV; PVC; Oklopljeno; UL priznat; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





