Lebenlang LBL2305 9925102305 bežični ručni usisivač bez vrećice, uklj. punjač, s zaslonom, ciklonska tehnologija
- Kataloški br:
- 3450531 - 62
- Oznaka:
- 9925102305
- EAN:
- 4262406931968
- Kataloški br:
- 3450531 - 62
- Oznaka:
- 9925102305
- EAN:
- 4262406931968
Lebenlang LBL2305 9925102305 bežični ručni usisivač bez vrećice, uklj. punjač, s zaslonom, ciklonska tehnologija
400.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
400.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Bežični usisavač s dugim vremenom rada i brzim punjenjem
- Usisna snaga: 17.000 Pa
- Kapacitet baterije: litij-ionska baterija od 2200 mAh
- Volumen spremnika za prašinu: 0,5 litara
- Masa: 1,2 kg
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Snaga (detalji) | 135 W |
| Vrsta proizvoda | bežični ručni usisivač |
| Razvoj buke | 80 dB |
| Prikupna posuda | 0.5 l |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Određene značajke vakuumskog usisavača | bez vrećice uklj. punjač s zaslonom ciklonska tehnologija |
| Tehnologija usisivanja | bez vrečice |
| Reguliranje usisne snage | Dva načina usisavanja |
| Sustav filtera | 5-stupanjski sustav filtriranja s HEPA filterom |
| Težina | 1.2 kg |
Opis
Opis
Snažan bežični usisavač sa 17000PA, dvama načinima rada i snagom od 135 W omogućuje najtemeljitije rezultate čišćenja. Idealan kao usisavač za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca, usisavač za automobil, usisavač za tapecirani namještaj ili za kuhinju. S visokokvalitetnim HEPA i perivim filterom od nehrđajućeg čelika za dodatnu izdržljivost i povećanu zaštitu motora. Učinkovito filtriranje prašine, grinja i peludi. Zahvaljujući pametnom sustavu prikaza usisavača, uvijek možete imati potpuni pregled usisne snage, razine baterije i indikatora razine napunjenosti. Dugo vrijeme rada do 26 minuta i brzo punjenje ispod 5 sati. Uključuje postolje s integriranom funkcijom punjenja. Dugotrajna baterija od 2200 mAh. Učinkovitije i temeljitije čišćenje s 5 uključenih nastavaka
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- uključujući stanicu za punjenje i bogatu dodatnu opremu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





