LED izvor svjetla, reflektor,38 LED dioda
- Kataloški br:
- 574620 - 62
- Oznaka:
- 8632C3c
- EAN:
- 4016138396010
- Kataloški br:
- 574620 - 62
- Oznaka:
- 8632C3c
- EAN:
- 4016138396010
LED izvor svjetla, reflektor,38 LED dioda
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vijek trajanja | 35000 h |
| Baza | GU10 |
| Boja | Dijamantno plava |
| Svjetlost se može prigušiti | Ne |
| Kapacitet | 2.1 W |
| Vrsta svjetiljke | LED |
| Kut zračenja | 20 ° |
| Pogonski napon | 230 V/50 Hz |
| Broj LED-ova | 38 |
| Odgovara približno snazi od | 10 W |
| Vrste rasvjetnih tijela | Reflektor |
| Energetska učinkovitost | A |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Dimenzije | (Ø x D) 50 mm x 64 mm |
| Svjetlosni tok (lumen) | 20 lm |
| Potencijal energetskih ušteda | Visoko |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





