LED pogonski sklop 36 V/DC 1200 mA Recom Lighting RCD-24-1.20/W
- Kataloški br:
- 676284 - 62
- Oznaka:
- RCD-24-1.20/W
- EAN:
- 2050001795991
- Kataloški br:
- 676284 - 62
- Oznaka:
- RCD-24-1.20/W
- EAN:
- 2050001795991
LED pogonski sklop 36 V/DC 1200 mA Recom Lighting RCD-24-1.20/W
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Dimenzija proizvoda, visina | 8.5 mm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 12.55 mm |
| Dimenzije proizvoda, dužina | 22.1 mm |
| Izlazna struja maks. | 1200 mA |
| Izlazni napon (max.) | 31 V |
| Izlazni napon (min.) | 3 V |
| Pogonski napon (područje) | 6 V/DC Do 36 V/DC |
| Priključak (komponente) | Kabel, otvoreni kraj |
| Tip pribora (optoelektronika) | LED upravljač |
| Učinkovitost (maks.) | 96 % |
| pogonski napon max. | 36 V/DC |
| pogonski napon min. | 6 V/DC |
Opis
Opis
Opseg isporuke
LED poganjač 36 V/DC 1200 mA Recom Lighting RCD-24-1.20/W
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





