led pogonski sklop konstantni napon, konstantna struja Mean Well ELG-200-54-3Y 200.88 W 3.72 A 54 V/DC montaža na zapaljive povr
Kataloški br:
Oznaka:
ELG-200-54-3Y
Oznaka:
ELG-200-54-3Y
Main product image
Varijante
Izdvojeno & Detalji
  • zaštitni vodič u primarnom kablu · Konstantna struja i konstantni napon· neovisni upravljački uređaj · Široko područje ulaza · Metalno kućište · Zaštita od preopterećenja ograničavanjem struje, automatskim oporavkom · zaštićen od kratkog spoja, preopterećenja, prenapona, pretemperature · ugrađeni PFC krug · pogodno za LED osvjetljenje · odgovara razini imuniteta od 6kV
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
metal
Broj izlaza
1 x
Broj ulaza
1 x
Dim.
(D x Š x V) 244 x 71 x 37.5 mm
Duljina
244 mm
Ispitni znak
UL, MM, SELV, ENEC, CB, CE
Izlazna struja (maks.)
3.72 A
Izlazna struja (max) - zaokružena
3.72 A
Izlazni napon (maks.)
54 V/DC
Izvršenje
stalni napon
Maksimalna temperatura
+90 °C
Minimalna temperatura
-40 °C
Posebnosti
Montaža na zapaljive površine
Radni napon
230V AC
Raspon snage
150.12 do 200.88 W
Širina
71 mm
Snaga (maks.)
200.88 W
Snaga (minimalna)
150.12 W
Stupanj zaštite
IP67
Težina
1220 g
Tip
taktirani
Ulazni napon (maks.)
305 V/AC
Ulazni napon (min.)
100 V/AC
Veza
Kabal, ogoljeni kraj
Visina
37.5 mm
Vrsta proizvoda
LED drajver
Opis
Opis
S ELG serijom MEAN WELL u našem asortimanu imamo LED napajanja koja se odlikuju svojom raznolikošću. Jedinice napajanja iz serije ELG nude vrijeme postavljanja manje od 500 ms i potrošnju energije u stanju pripravnosti manje od 0,5 W.