LED pretvarač 350 mA 12 V/DC QLT MPI 3 radni napon maks.: 230 V/AC
- Kataloški br:
- 181126 - 62
- Oznaka:
- A40MPI1031WN
- EAN:
- 4016138563719
- Kataloški br:
- 181126 - 62
- Oznaka:
- A40MPI1031WN
- EAN:
- 4016138563719
LED pretvarač 350 mA 12 V/DC QLT MPI 3 radni napon maks.: 230 V/AC
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Broj LED dioda (maks.) | 3 |
| Dimenzija proizvoda, visina | 22 mm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 85 mm |
| Dimenzije proizvoda, dužina | 82 mm |
| Izlazna struja maks. | 350 mA |
| Izlazni napon (max.) | 12 V/DC |
| Pogonski napon (područje) | 230 V/AC (max) |
| Priključak (komponente) | Vijak |
| Tip pribora (optoelektronika) | LED pretvarač |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| pogonski napon max. | 230 V/AC |
Opis
Opis
Opseg isporuke
LED pretvarač 350 mA 12 V/DC QLT MPI 3 radni napon maks.: 230 V/AC
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





