LED reflektor za efekte Eurolite Broj LED:51
- Kataloški br:
- 1668797 - 62
- Oznaka:
- 51918811
- EAN:
- 4026397613520
- Kataloški br:
- 1668797 - 62
- Oznaka:
- 51918811
- EAN:
- 4026397613520
LED reflektor za efekte Eurolite Broj LED:51
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | Crna |
| Boja svjetla | RGB |
| Broj LED | 51 |
| Dimenzija proizvoda, visina | 130 mm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 128 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti (A++ - E) | Nema |
| Određene značajke scenske tehnologije | Rad na akumulator, Učinak snopa, Integrirani MP3 reproduktor s Bluetooth®-om , Sa zvučnikom , S daljinskim upravljačem, Rotirajući disk za efekte, USB priključak, Moguča zidna i stropna montaža |
| Snaga | 15 W |
| Težina | 500 g |
| Vrsta proizvoda | LED reflektor za efekte |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





