LED reflektor za svjetlosne efekte Showtec TECHNO DERBY broj LED dioda:4 x 3 W
- Kataloški br:
- 1409135 - 62
- Oznaka:
- 43156
- EAN:
- 8717748365989
- Kataloški br:
- 1409135 - 62
- Oznaka:
- 43156
- EAN:
- 8717748365989
LED reflektor za svjetlosne efekte Showtec TECHNO DERBY broj LED dioda:4 x 3 W
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja svjetla | Višebojna |
| Broj LED | 4 x |
| Dimenzija proizvoda, visina | 182 mm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 258 mm |
| Dimenzije proizvoda, dužina | 190 mm |
| Određene značajke scenske tehnologije | Učinak snopa |
| Scenska oprema (kategorizacija) | LED reflektor za efekte |
| Snaga | 28 W |
| Težina | 2 kg |
| Watt na LED | 3 W |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- LED reflektor za svjetlosne efekte Showtec TECHNO DERBY broj LED dioda:4 x 3 W
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





