LED Spotlight vanjski detektor pokreta 202D18-2B Conrad
- Kataloški br:
- 559093 - 62
- Oznaka:
- 202D18-2B
- EAN:
- 4016138796445
- Kataloški br:
- 559093 - 62
- Oznaka:
- 202D18-2B
- EAN:
- 4016138796445
LED Spotlight vanjski detektor pokreta 202D18-2B Conrad
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Sa senzorom pokreta
- LED lampice dnevnog svjetla-bijele
- Ugao izbacivanja svjetla: 60°
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| materijal | Aluminij |
| svjetlost se može prigušiti | Ne |
| Kut detekcije - horizontalni | 180 ° |
| snaga | Maks. 20 W |
| svjetlosni tok (lumen) | 1300 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 1300 lm |
| Podesiva rasvjeta vremena maks. | 8 min |
| Kapacitet | 20 W |
| domet (senzora kretanja) | 10 m |
| Dimenzija proizvoda, širina | 16.9 cm |
| senzor za kretanje | Da |
| Dimenzija proizvoda, visina | 22.1 cm |
| širina snimanja maks. | 10 m |
| Dimenzija proizvoda, dubina | 12.5 cm |
| Vrsta svjetla (kategorizacija) | LED Vanjski Spotlight s detektor pokreta |
| Težina | 1.4 kg |
| boja | Srebrna |
| baza | LED fiksno ugrađena |
| Broj žarulja | 18 |
| Kut zračenja | 60 ° |
| Materijal (LOV) | Aluminijum |
| Podesiva vrijeme svjetla min. | 6 s |
| vrsta svjetiljke | LED |
| boja svjetla (Kelvin) | 6800 K |
| klasa zaštite | I |
| Snaga po svjetiljci | 1.1 W |
| Radni napon (broj) | 230 V |
| boja svjetla | Dnevna svjetlost |
| vrsta zaštite | IP44 |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Vanjski LED reflektor;
- Materijal za postavljanje
- Upute za rukovanje
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





