LED-svjetiljka Ansmann RMD PlusDigital White 5816542-510, 3W, 10 h, crna
- Kataloški br:
- 868331 - 62
- Oznaka:
- 5816542-510
- EAN:
- 4013674165421
- Kataloški br:
- 868331 - 62
- Oznaka:
- 5816542-510
- EAN:
- 4013674165421
LED-svjetiljka Ansmann RMD PlusDigital White 5816542-510, 3W, 10 h, crna
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Artikl neto težina | 700 g |
| Tehnologija baterija i akumulatora | NiMH |
| Neto dužina proizvoda | 310 mm |
| Product net diameter | 50 mm |
| Broj LED-ova | 1 |
| Svjetlosni tok (lumen) | 125 lm |
| Boja | Crna |
| Širina snopa svjetlosti | 500 m |
| Vodootpornost | Ne |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





