LED svjetiljka za pisaći stol 11 W topla bijela LG Chem OLED nehrđajući čelik
- Kataloški br:
- 1408845 - 62
- Oznaka:
- 1408845
- EAN:
- 4016139055107
- Kataloški br:
- 1408845 - 62
- Oznaka:
- 1408845
- EAN:
- 4016139055107
LED svjetiljka za pisaći stol 11 W topla bijela LG Chem OLED nehrđajući čelik
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | Legirani čelik |
| Boja svjetla | 2700 K |
| Broj žarulja | 1 |
| Dimenzija proizvoda, visina | 38.4 cm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 32.2 cm |
| Dimenzije proizvoda, dužina | 27.9 cm |
| Dužina kabela | 2.4 m |
| Klasa energetske učinkovitosti (A++ - E) | LED |
| Materijal (LOV) | Aluminijum, ABS, Polikarbonat |
| Određene značajke žarulje | Mogućnost prigušivanja |
| Radni napon (broj) | 12 V |
| Razred zaštite | III |
| Snaga | 11 W |
| Snaga po svjetiljci | 11 W |
| Ukupan svjetlosni tok | 500 lm |
| Vrsta svjetiljke | OLED |
| podnožak | LED fiksno ugrađena |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- LED svjetiljka za pisaći stol 11 W topla bijela LG Chem OLED nehrđajući čelik
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





