LED svjetiljka za pisaći stolsupravljanjem na dodir (touchcontrol), bijela
- Kataloški br:
- 576114 - 62
- Oznaka:
- DL-011
- EAN:
- 4016138741476
- Kataloški br:
- 576114 - 62
- Oznaka:
- DL-011
- EAN:
- 4016138741476
LED svjetiljka za pisaći stolsupravljanjem na dodir (touchcontrol), bijela
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dva stepena svjetline
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Dimenzije | (Š x V x D) 84 x 253 x 300 mm |
| Svjetlosni tok (lumen) | 120 lm |
| Boja svjetla (Kelvin) | 5500 K |
| Pogonska struja | 600 mA |
| Baza | LED fiksno ugrađena |
| Boja | Bijela |
| Artikl neto težina | 197 g |
| Klasa zaštite | III |
| Tip rasvjetnog tijela | LED dioda |
| Pogonski napon | 100 – 240 VAC/50-60 Hz |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- LED svjetiljka za pisaći sto
- Utikač za napajanje
- Upute z
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





