LED traka 24 V 3240 mm Barthelme
- Kataloški br:
- 1275453 - 62
- Oznaka:
- 50326730
- EAN:
- 4021553035512
- Kataloški br:
- 1275453 - 62
- Oznaka:
- 50326730
- EAN:
- 4021553035512
LED traka 24 V 3240 mm Barthelme
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja svjetla | Topla bijela, Hladno bijela |
| Broj LED | 432 |
| Broj LED dioda po jedinici | 12 |
| Dimenzija proizvoda, visina | 0.14 cm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 0.8 cm |
| Dimenzije proizvoda, dužina | 324 cm |
| Dužina po jedinici | 9 cm |
| Kut zračenja | 120 ° |
| Pogonska struja | 4.79 A |
| Potrošnja energije | 115 W |
| Potrošnja energije po jedinici | 3.2 W |
| Primjena (rasvjeta) | Unutra |
| Radni napon (broj) | 24 V |
| Temperatura (maks.) | +40 °C |
| Temperatura (min) | -30 °C |
| Temperatura boje maks. | 5500 K |
| Temperatura boje min. | 2700 K |
| Ukupan svjetlosni tok | 3432 lm |
Opis
Opis
Opseg isporuke
LED-traka s priključkom za lemljenje 24 V 324 cm topla bijela, hladno bijela Barthelme 50326730 50326730
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





