LED-žarulja Brightplus s PIR-senzorjem gibanja, E27, 10 W, hladno bijela, oblik
- Kataloški br:
- 361304 - 62
- Oznaka:
- BR-LED 10WBA
- EAN:
- 4016138778021
- Kataloški br:
- 361304 - 62
- Oznaka:
- BR-LED 10WBA
- EAN:
- 4016138778021
LED-žarulja Brightplus s PIR-senzorjem gibanja, E27, 10 W, hladno bijela, oblik
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zamjena za 45 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| kut zračenja | 180 ° |
| boja svjetla | Dnevna svjetlost |
| pogonski napon | 230 V/50 Hz |
| energetska učinkovitost | A |
| indeks reprodukcije boje | 75 |
| svjetlost se može prigušiti | Ne |
| Radni napon (broj) | 230 V |
| baza | E27 |
| boja | Hladno bijela |
| Dimenzije | 60 mm |
| sadržaj | 1 ST |
| boja svjetla (Kelvin) | 6000 K |
| vrijeme zaleta | < 1 s |
| Kapacitet | 10 W |
| vrste rasvjetnih tijela | Oblik kruške |
| potrošnja struje | 100 mA |
| potencijal energetskih ušteda | visoko |
| Dimenzija proizvoda, visina | 118 mm |
| uključivanja | 100000 |
| odgovara približno snazi od | 45 W |
| svjetlosni tok (lumen) | 500 lm |
| Vrsta žarulja (kategorizacija) | LED |
| Vijek trajanja | 20000 h |
Opis
Opis
Pametna žarulja s dvostrukom uštedom nudi kombinaciju LED tehnologije te PIR senzora. Žarulja svijetli samo tada kada je to stvarno potrebo i naravno, svijetli sa minimalnim troškovima. I još
najbolje: instalacija je jednostavna kao mijenjanje običnih žarulja!
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





