LED-žarulja Conrad, GU10, 1,3W, topla bijela svjetlost, reflektor 8632c25a
- Kataloški br:
- 361413 - 62
- Oznaka:
- 8632c25a
- EAN:
- 4016138777802
- Kataloški br:
- 361413 - 62
- Oznaka:
- 8632c25a
- EAN:
- 4016138777802
LED-žarulja Conrad, GU10, 1,3W, topla bijela svjetlost, reflektor 8632c25a
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Dimenzije proizvoda, dužina | 56.5 mm |
| broj LED-ova | 36 |
| boja svjetla | Topla bijela |
| energetska učinkovitost | A |
| svjetlost se može prigušiti | Ne |
| baza | GU10 |
| boja | Super toplo bijela |
| Dimenzije | 50 mm |
| sadržaj | 1 ST |
| boja svjetla (Kelvin) | 2800 K |
| Radni napon (broj) | 230 V |
| Kapacitet | 1.8 W |
| vrste rasvjetnih tijela | Reflektor |
| potencijal energetskih ušteda | visoko |
| odgovara približno snazi od | 15 W |
| svjetlosni tok (lumen) | 120 lm |
| Težina | 42 g |
| Vijek trajanja | 35000 h |
| Vrsta žarulja (kategorizacija) | LED |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





