LED-žarulja Ledon Lamp A65, E27, 12 W, topla bijela svjetlost 28000017
- Kataloški br:
- 398577 - 62
- Oznaka:
- 28000017
- EAN:
- 9009453001719
- Kataloški br:
- 398577 - 62
- Oznaka:
- 28000017
- EAN:
- 9009453001719
LED-žarulja Ledon Lamp A65, E27, 12 W, topla bijela svjetlost 28000017
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Dimenzije | 66 mm |
| Vrsta žarulja (kategorizacija) | LED |
| svjetlost se može prigušiti | Ne |
| Kapacitet | 12 W |
| sadržaj | 1 ST |
| Vijek trajanja | 25000 h |
| Težina | 164 g |
| boja svjetla | Topla bijela |
| baza | E27 |
| boja | Topla bijela |
| boja svjetla (Kelvin) | 2800 K |
| energetska učinkovitost | A |
| odgovara približno snazi od | 60 W |
| Radni napon (broj) | 230 V |
| Dimenzije proizvoda, dužina | 129 mm |
| svjetlosni tok (lumen) | 806 lm |
| potencijal energetskih ušteda | visoko |
| uključivanja | 100000 |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





