LED-žarulja MegamanR, GU10, 7W, hladna bijela, reflektor
- Kataloški br:
- 575686 - 62
- Kataloški br:
- 575686 - 62
LED-žarulja MegamanR, GU10, 7W, hladna bijela, reflektor
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Dimenzije | 50 mm |
| Dimenzije proizvoda, dužina | 74 mm |
| Kapacitet | 7 W |
| Klasa energetske učinkovitosti (A++ - E) | A |
| Radni napon (broj) | 230 V |
| Vijek trajanja | 20000 h |
| Vrsta žarulja (kategorizacija) | LED |
| baza | GU10 |
| boja svjetla (Kelvin) | 4000 K |
| jačina svjetlosti (candela) | 1600 cd |
| kut zračenja | 15° Spot |
| potencijal energetskih ušteda | visoko |
| sadržaj | 1 ST |
| svjetlost se može prigušiti | Ne |
| vrste rasvjetnih tijela | Reflektor |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





