LEDVANCE Damp proof Essential Extrusion LED svjetiljka za vlažne prostorije LED 50 W hladno bijela bijela, siva
- Kataloški br:
- 3365502 - 62
- Kataloški br:
- 3365502 - 62
LEDVANCE Damp proof Essential Extrusion LED svjetiljka za vlažne prostorije LED 50 W hladno bijela bijela, siva
88.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
88.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Dizajn | cijevni |
| Radni napon | 230 V |
| Vrsta | LED |
| Snaga | 50 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Boja svjetla | hladno bijela |
| Vrsta zaštite | IP65 IK08 |
| Boja | bijela siva |
| Težina | 444 g |
| dim. | (D x Š x V) 1540 x 48 x 37 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Visina | 37 mm |
| Dužina | 1540 mm |
| Širina | 48 mm |
| Područje boje svjetla | 4000 K |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Kut zračenja | 140 ° |
| Vrsta proizvoda | LED svjetiljka za vlažne prostorije |
Opis
Opis
Essentials svjetiljke otporne na vlagu s integriranim LED modulom proizvedene tehnologijom ekstruzije. Karakteristike proizvoda: Robusna svjetiljka otporna na vlagu izrađena iz jednog komada. Lako spojiva kabelska uvodnica. Prednosti proizvoda: Jednostavna montaža. Pogodno za korištenje u prašnjavim i vlažnim vanjskim prostorima zahvaljujući visokoj IP zaštiti. Područja primjene: podrumi, garaže, skladišta. Tehnička oprema: Potreban pribor uključen.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
Nije u isporuciSistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





