LEDVANCE LED cijev Energetska učinkovitost 2021: C (A - G) G13 svjetlostna cijev kvg, vvg 15.6 W = 36 W dnevno svjetlo b
- Kataloški br:
- 3479151 - 62
- Oznaka:
- 4.09985E+12
- EAN:
- 4099854432866
- Kataloški br:
- 3479151 - 62
- Oznaka:
- 4.09985E+12
- EAN:
- 4099854432866
LEDVANCE LED cijev Energetska učinkovitost 2021: C (A - G) G13 svjetlostna cijev kvg, vvg 15.6 W = 36 W dnevno svjetlo b
29.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
29.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 15.6 W
- Boja svjetla= 6500 K
- dnevno svjetlo bijelo
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED cijev |
| Oblik | svjetlostna cijev |
| Podnožak | G13 |
| Snaga | 15.6 W |
| Snaga (raspon) | 10 W - 19.9 W |
| Svjetlosni tok | 2500 lm |
| Odgovara približno snazi od | 36 W |
| Boja svjetla | dnevno svjetlo bijelo |
| ≙snaga žarulje (raspon) | 25 W - 39.9 W |
| Pogon na | kvg vvg |
| Boja svjetla (kelvin) | 6500 K |
| Područje boje svjetla | 6500 K |
| Kut snopa | 190 ° |
| Mogućnost prigušivanja | ne |
| Vijek trajanja cca. | 75000 h |
| Krugovi | 200000 |
| Vijek trajanja svjetljenja. | 0,70 % |
| Radni napon | 220 V230 V240 V |
| Dužina | 1200 mm |
| Promjer | 26.7 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Klasa energetske učinkovitosti | C (A - G) |
| Potrošnja energije | 16 kWh/1000h |
| dim. | (Ø x D) 26.7 mm x 1200 mm |
| Težina | 200 g |
| Oblik svjetiljka | T8 |
| Određene značajke svjetiljke | uklj. zaštita od odlamanja |
| Vrsta zaštite | IP20 |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Ušteda energije do 67% (u usporedbi s T8 fluorescentnim žaruljama)
- Jednostavna, brza i sigurna zamjena žarulje sa ili bez ponovnog ožičenja.
- Visoka svestranost zahvaljujući odabiru razine snage/lumena (1200 mm, 1500 mm)
- Nema udubljenja zahvaljujući tehnologiji stakla
- Podrška u implementaciji HACCP koncepata od proizvodnje do prezentacije proizvoda
- Vrlo visoka izdržljivost preklapanja
- Puna svjetlina bez faze zagrijavanja, stoga idealno prikladna u kombinaciji sa senzorima
- Također pogodno za rad na niskim temperaturama
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





