LEDVANCE LED cijev Energetska učinkovitost 2021: D (A - G) G5 oblik cijevi T5 26 W neutralna bijela (Ø x D) 17.00 mm x 1
- Kataloški br:
- 3499434 - 62
- Oznaka:
- 4.05808E+12
- EAN:
- 4058075730434
- Kataloški br:
- 3499434 - 62
- Oznaka:
- 4.05808E+12
- EAN:
- 4058075730434
LEDVANCE LED cijev Energetska učinkovitost 2021: D (A - G) G5 oblik cijevi T5 26 W neutralna bijela (Ø x D) 17.00 mm x 1
59.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
59.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 26 W
- Boja svjetla= 4000 K
- neutralna bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED cijev |
| Oblik | oblik cijevi |
| Podnožak | G5 |
| Snaga | 26 W |
| Snaga (raspon) | 20 W - 39.9 W |
| Svjetlosni tok | 4000 lm |
| Izvedba | mat |
| Boja svjetla | neutralna bijela |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Područje boje svjetla | 4000 K |
| Vijek trajanja cca. | 50000 h |
| Krugovi | 200000 |
| Faktor učinkovitosti | 0,90 |
| Dužina | 1463.00 mm |
| Promjer | 17.00 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Klasa energetske učinkovitosti | D (A - G) |
| Potrošnja energije | 26 kWh/1000h |
| dim. | (Ø x D) 17.00 mm x 1463.00 mm |
| Oznaka u boji | 840 |
| Postojanost boja (SDCM) | 5 |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra89 Ra |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Tip | T5 |
| Boja | bijela |
Opis
Opis
LED cijevi T5 VANJSKE za VANJSKE LED drajvere. Karakteristike proizvoda: Dizajnirano za rad s LED DRIVER LED CIJEVI VANJSKI DALI. Staklena cijev lampe sa zaštitom od lomljenja. Kvalitativno zatamnjenje od 1-100%. Visoka sklopna snaga. Pogodno za temperature okoline od -20 do +50°C. Prednosti proizvoda: Jednostavna pretvorba u LED rasvjetu s mogućnošću prigušivanja. Jednostavno za korištenje, nema potrebe provjeravati kompatibilnost balasta. Pogodno za hitnu rasvjetu s jednom baterijom. Zaštita od lomljenja zahvaljujući posebnom PET premazu. Nema savijanja zahvaljujući staklenoj cijevi. Područja primjene: Industrijska rasvjeta (npr. proizvodni pogoni, logistički centri, skladišta). Linearna rasvjetna rješenja za urede, obrazovne ustanove, skladišne prostore i maloprodaju. Trgovine, supermarketi. Sigurnosne upute: Uporaba na otvorenom moguća je u odgovarajućim svjetiljkama otpornim na vlagu u skladu s tehničkim listom i uputama za ugradnju. Raspon radne temperature LED cijevi je ograničen. U slučaju bilo kakve sumnje u prikladnost primjene, prije ugradnje izmjerite maksimalnu temperaturu Tc na proizvodu. VANJSKA LED CIJEV T5 HO80 ne može se koristiti s 2-kanalnim upravljačkim programom. Sve električne spojeve smije izvoditi samo kvalificirano osoblje. Prije instalacije isključite mrežno napajanje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- LED cijevi T5 VANJSKE za LED driver VANJSKE
- Dizajnirano za rad s LED DRIVER LED CIJEVIMA VANJSKI DALI Nazivna snaga: 26 W
- Nazivni napon: 42 V Temperatura boje: 4000 K Svjetlosni tok: 4000 lm Kut snopa: 180° Duljina (uključujući okrugla svjetla): 1463,00 mm Širina: 17,00 mm Vijek trajanja L90/B10 na 25 °C: 50.000 h / UKCA
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





