Leica Disto D5 laserski daljinomjer Bluetooth, dokumentacija app, Li-ion akumulator 200 m
- Kataloški br:
- 3453327 - 62
- Oznaka:
- 950908
- EAN:
- 7640180531241
- Kataloški br:
- 3453327 - 62
- Oznaka:
- 950908
- EAN:
- 7640180531241
Leica Disto D5 laserski daljinomjer Bluetooth, dokumentacija app, Li-ion akumulator 200 m
1,990.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,990.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mjerno područje 0.05 m - 200 m
- Preciznost mjerenja +/- 1 mm
- IP54
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | laserski daljinomjer |
| Vrsta | Laserski mjerač udaljenosti |
| Min. mjerno područje | 0.05 m |
| Maks. mjerno područje | 200 m |
| Preciznost mjerenja ± | 1 mm |
| Mjerna jedinica | mm |
| Funkcije | mjerenje udaljenosti s preprekama mjerenje nagiba |
| Napajanje strujom | Li-ionska baterija od 2000 mAh, punjenje putem USB-C priključka |
| Težina | 180 g |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Kategorija lasera | 2 |
| Valna duljina lasera | 635 nm |
| Učitavanje | Zaslon s IPS tehnologijom |
| dim. | (D x Š x V) 144 x 60 x 24 mm |
| Širina | 60 mm |
| Visina | 24 mm |
| Dužina | 144 mm |
| Kalibriran po | tvornički standard (sa certifikatom) (vlastiti certifikat) |
| Određene značajke | Bluetooth dokumentacija app Li-ion akumulator |
| Tip | Disto D5 |
Opis
Opis
Leica DISTO D5 je posebno prikladan za mjerenja udaljenosti na otvorenom. Zahvaljujući digitalnom tražilu, ciljanje nije problem čak ni na sunčevoj svjetlosti i na vrlo velikim udaljenostima. I cilj i rezultati mjerenja lako se čitaju na velikom zaslonu s IPS tehnologijom. Za maksimalnu točnost, mjerenje se može pokrenuti gestama, što je odlučujuća prednost, posebno na velikim udaljenostima. Različite funkcije poput pametnog horizontalnog načina rada, praćenja nadmorske visine, mjerenja profila ili kuta nude visoku fleksibilnost. To znači da se svaka mjerna situacija na gradilištu može brzo i učinkovito riješiti. Podaci se zatim mogu uvesti u aplikaciju DISTO Plan ili pojedinačne predloške, npr. u Excelu, i dalje obrađivati kako bi se podržao učinkovit i bezgrešan digitalni tijek rada.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Laserski daljinomjer Leica DISTO D5
- Vrpca za nošenje oko ruke
- Torbica
- USB kabel
- Važne sigurnosne upute
- Kalibracijski certifikat "Srebro"
- Kratki vodič s QR kodom i poveznicom na online priručnik
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





