Lenovo etui za prijenosno računalo 4X41R83943 Prikladno za maksimum: 38,9 cm (15,3") siva
- Kataloški br:
- 3410844 - 62
- Oznaka:
- 4X41R83943
- EAN:
- 195892120001
- Kataloški br:
- 3410844 - 62
- Oznaka:
- 4X41R83943
- EAN:
- 195892120001
Lenovo etui za prijenosno računalo 4X41R83943 Prikladno za maksimum: 38,9 cm (15,3") siva
58.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
58.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | etui za prijenosno računalo |
| Izvedba | navlaka |
| prikladno za | 38,9 cm (15,3") |
| Širina | 390 mm |
| Visina | 265 mm |
| Dubina | 10 mm |
| Boja | siva |
| Materijal | poliuretan (PU) |
| Težina | 450 g |
| dim. | (Š x V x D) 390 x 265 x 10 mm |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Lenovo |
| Pogodno za | 38,1 cm (15") |
| 490 g |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





