Lenovo komplet zaštita za zaslon
- Kataloški br:
- 3594378 - 62
- Oznaka:
- GXJ1R97823
- EAN:
- 195892122074
- Kataloški br:
- 3594378 - 62
- Oznaka:
- GXJ1R97823
- EAN:
- 195892122074
Lenovo komplet zaštita za zaslon
47.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
47.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaštita ekrana
- Lenovo Legion Go
- Materijal: Alumina
- Kompatibilnost marke: Lenovo
- Proziran
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | komplet zaštita za zaslon |
| Boja | prozirna |
| Širina | 200 mm |
| Visina | 0.33 mm |
| Dubina | 131.9 mm |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Izvedba | Zaštita ekrana |
| Pogodno za | Legion Go 2 |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Lenovo |
| Težina | 0.17 |
| 160 g |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





