MEAN WELL DPU-3200-24CAN DC/DC pretvarač 24 V 133 A 3192 W Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3435571 - 62
- Oznaka:
- DPU-3200-24CAN
- EAN:
- 4021087105071
- Kataloški br:
- 3435571 - 62
- Oznaka:
- DPU-3200-24CAN
- EAN:
- 4021087105071
MEAN WELL DPU-3200-24CAN DC/DC pretvarač 24 V 133 A 3192 W Content 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Daljinska funkcija, programabilni izlazni napon, programabilna izlazna struja, podesivi izlazni napon, paralelna funkcija, AUX napajanje, DC OK signal, daljinsko očitavanje, kompatibilno s DC-om
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač |
| Tip | DPU-3200-24CAN |
| Ulazni napon (min.) | 90 V |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V |
| Izlazni napon | 24 V |
| Izlazna struja maks. | 133 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 133 A |
| Učinkovitost (maks.) | 93 % |
| Snaga | 3192 W |
| Priključak | vijčana stezaljka |
| Radna temperatura (min.) | -30 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 70 °C |
| dim. | (D x Š x V) 325.8 x 107 x 41 mm |
| Visina | 41 mm |
| Dužina | 325.8 mm |
| Širina | 107 mm |
| Izlazni napon (max.) | 24 V |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
DPU-3200 je enkapsulirano AC/DC napajanje s izlaznom snagom od 3,2 kW, niskim profilom od 1U i visokom gustoćom snage do 37 W/inch®. Ova serija radi s ulaznim naponom od 90-264 VAC i nudi modele s istosmjernim izlazom koji su najtraženiji u industriji. Svaki model hladi se termostatski kontroliranim ventilatorom. Osim toga, DPU-3200 nudi veliku fleksibilnost dizajna putem raznih integriranih funkcija kao što su programiranje izlaza, aktivno dijeljenje struje, daljinsko uključivanje/isključivanje, pomoćno napajanje itd.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





