MEAN WELL GD2-121809 DC/DC pretvarač 5 W Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3435579 - 62
- Oznaka:
- GD2-121809
- EAN:
- 4021087104999
- Kataloški br:
- 3435579 - 62
- Oznaka:
- GD2-121809
- EAN:
- 4021087104999
MEAN WELL GD2-121809 DC/DC pretvarač 5 W Content 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač |
| Tip | GD2-121809 |
| Ulazni napon (min.) | 10.8 V |
| Ulazni napon (maks.) | 12 V |
| Učinkovitost (maks.) | 79 % |
| Snaga | 5 W |
| Priključak | THT |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| Radna temperatura (maks.) | +90 °C |
| dim. | (D x Š x V) 19.5 x 9.8 x 12.5 mm |
| Visina | 12.5 mm |
| Dužina | 19.5 mm |
| Širina | 9.8 mm |
| Izlazni napon (max.) | 18 V |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Serija GD2 je izolirani i neregulirani 2W modul DC-DC pretvarača sa SIP7 kućištem. Ima međunarodne standardne pinove, visoku učinkovitost do 82%, širok raspon radne temperature od -40 do +90 °C, visoki napon izolacije 6,2 KVdc ili 4,3 KVac I/PO/P, zaštitu od kratkog spoja itd. Modeli prihvaćaju različite ulazne napone od 12 V/15 V/24 V + 10% i niz različitih pozitivnih i negativnih izlaznih napona, prikladnih za ultra niske struje curenja, industrijsko upravljanje, telekomunikacije, pogonske sklopove motora i solarne invertere, distribuirane arhitekture napajanja itd.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





