MEAN WELL inverter NTN-5K-248 5000 W 48 V/DC - 230 V
- Kataloški br:
- 3306708 - 62
- Oznaka:
- NTN-5K-248
- EAN:
- 4021087102582
- Kataloški br:
- 3306708 - 62
- Oznaka:
- NTN-5K-248
- EAN:
- 4021087102582
MEAN WELL inverter NTN-5K-248 5000 W 48 V/DC - 230 V
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Ulazni napon | 40 - 66 (prikaz, stručni). V/DC |
| Vrsta proizvoda | inverter |
| Izlazni oblik signala | čisti sinusni val |
| Izlazni napon | 230 V |
| Snaga | 5000 W |
| Ulazni napon | 48 V/DC |
| Ulazi | vijačne kvačice |
| Izlaz | mrežna utičnica sa zaštitnim kontaktom |
| Korisnost pri nazivnom opterećenju | 93 % |
| Izlazna frekvencija | 50 Hz |
| Ulazna struja (maks.) | 120 A |
| Težina | 10500 g |
| Širina | 211 mm |
| Visina | 83.50 mm |
| Dužina | 460 mm |
| Tip | NTN-5K-248 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





