MEAN WELL IOB-15-15A AC/DC industrijsko napajanje 15 W
- Kataloški br:
- 3558008 - 62
- Oznaka:
- IOB-15-15A
- EAN:
- 4021087109406
- Kataloški br:
- 3558008 - 62
- Oznaka:
- IOB-15-15A
- EAN:
- 4021087109406
MEAN WELL IOB-15-15A AC/DC industrijsko napajanje 15 W
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz /
- Snaga 15 W
- THT
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | AC/DC industrijsko napajanje |
| Ulazni napon (maks.) | 305 V/AC430 V/DC |
| Ulazni napon (min.) | 85 V/AC100 V/DC |
| dim. | (D x Š x V) 44.5 x 24 x 15 mm |
| Priključak | THT |
| Snaga | 15 W |
| Ulazna frekvencija | 47 Hz - 63 Hz |
| Stupanj korisnosti do | 84 % |
| Razred zaštite | II |
| Izlazni napon 1 | 15 V |
| Izlazna struja 1 | 1.000 A |
| Radna temperatura (maks.) | 80 °C |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Težina | 11.2 g |
| Izol. napon | 3.000 V |
| Širina | 24 mm |
| Visina | 15 mm |
| Dužina | 44.5 mm |
| Tip | IOB-15-15A |
Opis
Opis
Serija IOB-15 je kompaktan i pouzdan AC-DC modul napajanja otvorenog okvira koji karakterizira visoka učinkovitost i niska potrošnja energije. Posebno je prikladan za primjene s ograničenim prostorom i strogim zahtjevima energetske učinkovitosti. Proizvod ima kompaktan dizajn i podržava univerzalni ulazni napon od 85 do 305 VAC. S iznimno niskom potrošnjom energije u stanju pripravnosti< S 0,25 W, energetski je učinkovit i ekološki prihvatljiv. Također nudi izuzetno širok raspon radne temperature od -40 °C do +85 °C, kao i sveobuhvatne zaštitne značajke kako bi se osigurao siguran i pouzdan rad. Zahvaljujući tim svojstvima, proizvod je prikladan za primjene sa strogim prostornim ograničenjima, kao što su industrijska automatizacija, mjerenje snage i pametni uređaji. - ZLOBNO
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Ovi izvori napajanja namijenjeni su za ugradnju u krajnje uređaje.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





