MEAN WELL LED pretvarač 25 W 1.05 A 54 V
- Kataloški br:
- 3431225 - 62
- Oznaka:
- XLC-25-H-KN
- EAN:
- 4021087106238
- Kataloški br:
- 3431225 - 62
- Oznaka:
- XLC-25-H-KN
- EAN:
- 4021087106238
MEAN WELL LED pretvarač 25 W 1.05 A 54 V
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Upravljačka jedinica za hitnu rasvjetu bez treperenja, odabir izlazne struje, kompatibilna s istosmjernom strujom
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED pretvarač |
| Snaga | 25 W |
| Priključak | opružna stezaljka |
| Vrsta zaštite | zaštitni razred II |
| Min. temperatura | +85 °C |
| Maks. temperatura | -25 °C |
| Izlazna struja maks. | 1.05 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 1.05 A |
| Izlazna struja (min.) | 0.3 A |
| Izlazni napon (max.) | 54 V |
| Izlazni napon (min.) | 9 V |
Opis
Opis
Serija XLC-25-KN je LED upravljački program s konstantnim izlazom od 25 W koji može raditi s ulaznim naponom od 100-305 VAC i izlaznom strujom, koja se može odabrati putem ETS baze podataka, između 300 mA i 1050 mA. Integrirano KNX sučelje eliminira potrebu za KNX-DALI pristupnikom. Zahvaljujući visokoj učinkovitosti do 88%, moguć je rad na temperaturi kućišta od 25°C do 85°C uz slobodnu konvekciju zraka. XLC-25-KN je dizajniran na temelju najnovijih sigurnosnih propisa i nudi veću fleksibilnost za primjenu LED rasvjete.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





