MEAN WELL LED pretvarač 25 W
- Kataloški br:
- 3431227 - 62
- Oznaka:
- XLC-25-H-MA
- EAN:
- 4021087106214
- Kataloški br:
- 3431227 - 62
- Oznaka:
- XLC-25-H-MA
- EAN:
- 4021087106214
MEAN WELL LED pretvarač 25 W
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- ispunjava zahtjeve za nužnu rasvjetu (EL)
- Minimalna vrijednost zatamnjenja 0,5% Matter putem Thread mreže, specifikacija Matter 1.3
- Izlazne struje podesive putem DIP prekidača
- Bez treperenja, odabir izlazne struje, upravljačka jedinica za hitnu rasvjetu, kompatibilna s istosmjernom strujom, neovisna upravljačka jedinica, programabilna izlazna struja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED pretvarač |
| Snaga | 25 W |
| Priključak | opružna stezaljka |
| Vrsta zaštite | zaštitni razred II |
| Min. temperatura | +85 °C |
| Maks. temperatura | -25 °C |
| dim. | (D x Š x V) 107 x 40 x 32 mm |
| Visina | 32 mm |
| Dužina | 107 mm |
| Širina | 40 mm |
Opis
Opis
Serija XLC-25-MA je LED upravljački program s konstantnim izlazom od 25 W koji može raditi s 100-305 VAC i čija se izlazna struja može odabrati između 300 mA i 1050 mA putem DIP prekidača. Zahvaljujući visokoj učinkovitosti do 88%, može raditi na temperaturi kućišta od -25°C do -85°C uz slobodnu konvekciju zraka. Serija XLC-25-MA dizajnirana je na temelju najnovijih sigurnosnih propisa i ima bežično zatamnjivanje mat rasvjete. Nudi veću fleksibilnost za primjenu LED rasvjete.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





